הגעה ונגישות

08a8878c0162adff0414ee0093debd4c

7cf9004aba36eada1e13b07ac0d35bb0

 

הגעה ונגישות

 

אירוע ליל המדענים והמדעניות האירופי בישראל ייערך במתחם האוניברסיטה העברית לנוער בקמפוס אדמונד י' ספרא (גבעת רם) של האוניברסיטה העברית בירושלים.
להתמצאות בתוך הקמפוס ניתן להיעזר בשילוט ולשאול את השומר בשער הראשי במידת הצורך.

 

הוראות הגעה בתחבורה ציבורית:

למגיעים באוטובוס:

  • מתל-אביב תחנה מרכזית קו 405
  • מתל-אביב מסוף ארלוזרוב קו 480
  • מחיפה תחנה מרכזית חוף כרמל קוים 940, 947
  • מחיפה תחנה מרכזית חוצות המפרץ קו 960
  • מבאר-שבע תחנה מרכזית קווים 446, 470

מהתחנה המרכזית של ירושלים ניתן להגיע לגבעת רם באמצעות קווי האוטובוס 14, 31, 6, 50, 66 ו-68 של אגד (התחנות של הקווים הן מחוץ למבנה התחנה).
ממרכז העיר ירושלים ניתן להגיע לגבעת רם באמצעות קווי האוטובוס 7, 9, ו-66 של אגד.
מתחנת הרכבת/קניון מלחה ניתן להגיע לגבעת רם באמצעות קווי האוטבוס 35 ו-14 של אגד.
מקמפוס הר הצופים / הגבעה הצרפתית ניתן להגיע לגבעת רם באמצעות קווי האוטובוס 68 ו-42 של אגד.
למידע נוסף: אגד ישראל

למגיעים ברכבת:
לשמחתנו, השנה אפשר להגיע ברכבת לתחנה המרכזית בירושלים. עם זאת, חשוב לדעת כי הרכבות לירושלים יוצאות מנמל התעופה בן גוריון, ולעיתים מבוטלות ללא הודעה מראש. הרכבת מגיעה לתחנת יצחק נבון שבתחנה המרכזית בירושלים, וממנה יש לקחת אוטובוס אל גבעת רם (ראו הוראות הגעה למגיעים באוטובוס).
למידע נוסף: רכבת ישראל

 

הוראות הגעה ברכב פרטי:

מכביש מספר 1:      ישר בגינות סחרוב ולאחר מכן להמשיך בשדרות ויצמן, ושדרות בן גוריון (הכניסה לעיר). אחרי המעבר מתחת לגשר המיתרים, לפנות ימינה לכיוון שדרות הרצל (שימו לב – הפנייה היא לפני העלייה לבנייני האומה). ברמזור השני – שמאלה לשדרות יצחק רבין, ובשדרות רבין ישר עד הרמזור השני, ושם ימינה לרחוב נתנאל לורך שמסתיים בצומת T. בצומת זה יש לפנות שמאלה ומיד אחר כך ימינה. מן הכיכר, לצאת ימינה לכיוון הכניסה הראשית לקמפוס.

מכביש 443:          ישר בשדרות מנחם בגין (ההמשך של כביש 443), לרדת ממנו ביציאה של קריית משה, ולפנות שמאלה לשדרות יצחק רבין. בשדרות רבין להמשיך ישר עד הרמזור הראשון, ושם לפנות ימינה לרחוב נתנאל לורך שמסתיים בצומת T. בצומת זה יש לפנות שמאלה ומיד אחר כך ימינה. מן הכיכר, לצאת ימינה לכיוון הכניסה הראשית לקמפוס.

שימו לב! עבודות בכביש מספר 1 גורמות לפקקים רבים וארוכים מן הרגיל, המשפיעים גם על הכניסה לעיר מכביש 443. כדאי לבדוק את מצב התנועה לפני היציאה לדרך ולקחת מקדם ביטחון גדול יותר.

החניה ברחובות הצמודים לקמפוס בתשלום. מומלץ לחנות בחניון של מרכז הספורט "קוסל" – בכיכר לפני הכניסה לקמפוס פנו שמאלה, ורדו מעט ברחוב עד שתראו את הכניסה לחניה מימינכם. החניה בחניון הזה ללא תשלום. בכניסה מחניון מרכז הספורט "קוסל", המתחם נמצא במעלה שני גרמי מדרגות, מימין. 

 

 

נגישות:

מתורגמנית לשפת הסימנים תנגיש חלק מההרצאות והפעילויות. פרטים בלשונית ההרצאות.

נגישות לכסאות גלגלים: בבניינים שבמתחם האירוע יש מעלית. יש ליצור קשר מראש בכתובת המייל: outreach@savion.huji.ac.il לקבלת אישור כניסה עם רכב לתוך הקמפוס.

המשחק האינטראקטיבי "בנעליים של איינשטיין" מונגש במלואו לכבדי שמיעה (פרטים נוספים אודות המשחק בלשונית המתאימה). 

 

 

לחזרה לעמוד הראשי

 

לנוחיותכם, מפת התמצאות במתחם האירוע:

מפת התמצאות במתחם האירוע